Opuchnięta prawa strona pod żebrami

Witam. Mam pytanie. Co jest po prawej stronie pod żebrami. Mam wrażenie, że mam spuchnięte od roku w tym miejscu. Ta opuchlizna, guz jest mniej więcej wielkości piłki golfowej. Raz to wyczuwam i widzę na brzuchu, ale często to się chowa. Jestem dość chudy i mam też od kilku lat problemy z refluksem. Zastanawiam się czy powinienem się udać do lekarza z tym. Może tylko wyczuwam jakiś narząd wewnętrzny, przez to że jestem chudy

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, aby zdiagnozować Pański problem konieczna jest wizyta u lekarza, który po osobistym zbadaniu wskaże dalsze postępowanie. Pozdrawiam.