Opuchnięta stopa i zerwana zastawka w pachwinie

mam opuchniętą prawą stope trwa to już parę lat byłam na przepływach żylnych nie mam żadnel blokady nie mam żylaków kiedyś dawno temu jakiś lekarz powiedział mi że mam zerwaną zastawkę w pachwinie na prawej nodze czy może to być prawdą lub co może być przyczyną dojść mocno opuchniętej nogi jestem krawcową i siedze przy maszynie 8 godz.

Aleksander Ropielewski

Nie można wykluczyć, że jest to wynikiem uszkodzenia zastawki żylnej w okolicy pachwiny. Możliwe, że podczas pracy naczynia żylne są uciśnięte. Więcej mógłbym powiedziec po przeprowadzeniu badania. Warto prowadzić ruchliwy tryb życia, który zwiększy powrót krwi z kończyn.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym Badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.