Opuchnięta twarz i powiększone węzły chłonne

Witam, od środy mam opuchnieta twarz na początku było to czoło i lewa strona twarzy, w czwartek opuchlizna przeszła mi na zatoki i delikatnie lewe oko, kark też jest spucnięty a węzły chłonne powiększone , dzisiaj zaś przeszła na oko jeszcze bardziej, co może być tego przyczyną? Przyjmuje czyste wapno, zyrtec i robie okłady.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie postępowanie.