Opuchnięte górne powieki a zatrzymanie wody w organizmie

Witam, od jakiegoś czasu codziennie rano mam bardzo opuchnięte górne powieki. Po przebudzeniu muszą minąć minimum 2 godziny, aby opuchlizna się zmniejszyła. Jest to dla mnie bardzo uciążliwe, dlatego chciałabym się dowiedzieć - czego to może być przyczyna i do jakiego lekarza najlepiej się z tym udać. Dodam, że same oczy mnie nie bolą, nie pieką itd. Jakiś czas temu stwierdzono u mnie zatrzymanie wody w organizmie (zaburzenia hormonalne) - czy to może mieć z tym związek? Pozdrawiam

tak obrzęk powiek może mieć związek z zaburzeniami hormonalnymi i zatrzymywaniem wody w organizmie lub też z zaburzeniami czynności nerek. Proszę udać się po poradę i diagnostykę do internisty lub endokkrynologa