Opuchnięte nogi, zgrubienia na brzuchu i opuchlizna pod szyją

witam pana.mam opuhniete nogi,bzuch z nie wielkimi zgrubieniami kolo pempka,rowniesz pojawia sie opuchlizna pod szczeka prawdopodobnie limfa.teraz coraz zadziej bole gornej czesci brzucha.temu wszystkiemu towarzyszy biegunka wodna.co to i jak to leczyc.dziekuje.krzysztof

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania fizykalnego nie jestem w stanie pomóc. Konieczna wizyta u lekarza i badanie pacjenta.