Zgrubienie na udzie w okolicy żyły

Witam. Na prawej nodze wyczuwam zgrubienie na udzie kolo zyly, zgrubienie nie jest widoczne tylko wyczuwam je dlonia, do twgo mam rowniez bole nog, najgorzej kolan i bol stopy rowniez, najbardziej boli wtedy kiedy ruszam palcami, dodam ze od 3 miesiecy dzwigam ciezkie rzeczy czy to przeciazenie czy po prostu cos powazniejszego?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc cos wiecej powiedzieć. prosze koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.