Bolesne zgrubienie na stopie

Dzień dobry na grzbiecie stopy zrobiło mi się jakieś zgrubienie (druga kostka), W dotyku sucha skorupa? nie wiem co to jest. Dodam że zaczęła mnie boleć ta stopa jak dużo chodzę czy jak mam jakiś inny wysiłek fizyczny. prosilabym o jakąś informację co to moglo by być. .. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc cos wiecej powiedzieć. prosze koniecznie udac się do lekarza rodzinnego. po oobejrzeniu zmiany bedzie mozna określi odpowiednei dalsze postępwoanie.