Bóle brzucha i opuchnięcia

Witam czzy bole brzucha burczenie w jelitach a jak buzie otworze to slysze jakby z jelit strzelanie takieciagle Mam spuchniety brzuch pol roku10 km na rowerze a in wogule nie spadajestem szczupły i waga spada a brzuch tylko zostaje cEsto mam be brzucha jakby jelit w kolo brzucha na dole pod mostkiem cEsto podchodzi mi cos do gardla albo jedzenie albo gest wyfzielina i vzesto mam wysuszone wszystko ze az sie krztusze

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego, który po badaniu zadecyduje o dalszym postępowaniu, konieczności wykonywania badań.
Pozdrawiam