Orgazm w sytuacjach stresowych

Chciałabym zapytać o dziwną dolegliwość - orgazm w sytuacjach stresowych. Jest to niezwykle krępujące. Na dodatek nie osiągam orgazmu z moim chłopakiem. Czy to objaw chorobowy? Co robić? Nie wiem czy to ma związek, ale mam stwierdzony zespół PCO - brak miesiączkowania (wywoływane są tabletkami hormonalnymi od 9 lat), widoczny jedynie na USG (brak zmian poziomu testosterony, progesteronu, prolaktyny oraz zmian zewnętrznych wskazujących na ich zaburzenia- nadmierne owłosienie).

Dzień dobry!

Z pewnością warto rozważyć źródła emocjonalne, psychologiczne i w dotychczasowych zachowaniach i nawykach seksualnych (także w okresie dzieciństwa i dorastania). Proszę osobiście skonsultować się z psychologiem seksuologiem.

Pozdrawiam!

Witam, sprawa wymaga osobistej konsultacji z seksuologiem. Zachęcam,brak satysfakcji podczas współżycia to poważny problem może rodzić daleko idące konsekwencje. Pozdrawiam