Osłabienia krwawienia podczas stosowania Teenia

Od lipca 2014r. przyjmuję leki antykoncepcyjne Teenia. Zmiany w krwawieniu obserwuję od początku przyjmowania tabletek, jednak od końca listopada zauważyłam, że krwawienia są coraz słabsze. Na początku stycznia zrobiłam dwa testy i oba były negatywne. Dzisiaj dostałam krwawienie, które jest tylko skąpym plamieniem. Czy są powody do zmartwień?

Lek. Tomasz Budlewski

Dla pewności proponuje wykonać badanie beta hcg z krwi. Bez względu na wynik proponuje udać się do ginekologa.