Osłabienie bez utraty przytomności u 22-latki
Od roku czasu córka 22lata słabnie bez utraty przytomnosci.....wszelkie badania,wyniki typu tomogr rezonans ,eeg idealne,wyniki równiez..kardiolog super,neurolog tez,pozostali ginek.jest ok...uginają j jej sie nogi i zaczyna sunąc się w ół.wczesniej potrafiła nawet w szkolnych maratonach biegac.. co robic,brak mi sił .lekarze rozkładają rece.......dziekuje.tylko nie pszcie,ze udac sie tu czy tam.zaliczyłam wszystkich specjalistów,jest ok wszedzie.........rozkładają ręce........

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Witam
Jeżeli wszystkie wyniki badań są w porządku to prawdopodobnie