Silne bóle brzucha od 12. roku życia

Witam od 12 roku zycia cierpie na silne bóle brzucha. Nie wystepuja z rowna czestotliwoscia teraz mam je zdecydowanie rzadziej niz kiedys boli mnie dzis a ostatnio dwa lata temu. Nie moge sie podczas bolu wyprostowac ani sie ruszac boli mnie w dole podbrzusza i najlepiej mi w pozycji embrionalnej. Nikt nie wie co to jest. Kiedys mialam robione badania w trakcie bolu morfologie i mocz ale nic nie wykazaly. Czy jest jakies wytlumaczenie dla takiego bolu?

Witam
Jeżeli wszystkie badania są w porządku to możliwe, że Pani
dolegliwości mają podłoże psychologiczne, np. stres.
W takim przypadku zachęcam do podjęcia terapii psychologicznej.
Terapeuta dotrze do źródeł problemu i dobierze
odpowiednią technikę, dzięki której problem zostanie rozwiązany.
Pozdrawiam serdecznie