Osłabienie, bezsenność a badania hormonalne

Witam mam 23 lata cierpię na bezsenność, silne osłabienie strasznie wyschniętą skórę, łamliwe włosy i paznokcie do tego ostatnio nasiliły mi się włosy i ciemnieją na rękach na brodzie i wąsik. Do tego niewiele jem na grubieje w okolicach brzucha i ud. Dermatolog kazała mi zbadać sobie hormony i chciałam sie spytać jakie badania powinnam zrobić według Pana DR. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do endokrynologa, po badaniu lekarskim będzie można określić najbardziej odpowiednie badania hormonalne.