Osłabienie i bóle głowy po przeskoczeniu w okolicach barku

Mój tata 2 miesiące temu doznał urazu podnosząc przedmiot. Coś mu wtedy przeskoczyło w okolicach barku. Robiliśmy badania. Wyszło że tata ma guza w szyi, niezłośliwy Objawy -zanik mięśni na prawej ręce spuchnięta prawa dłoń sporadyczne bóle w całym ciele w miejscach dawnych urazów od dziś 26.12 bóle płatów czołowych. Tata ma umówioną wizytę dopiero na 6 stycznia w klinice otolaryngologi w Poznaniu a pojawiły się bóle głowy i bardzo jest słaby, zamyka oczy podczas jedzenia. Czy to coś oznacza?

Aleksander Ropielewski

Nie wiem jaki to guz, gdzie umiejscowiony i jaki jest dokładnie stan Taty, jednak objawy są niepokojące dlatego zdecydowanie sugeruję szybki kontakt z lekarzem (NPL lub SOR).

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, konieczna jest pilna konsultacja lekarska. Jeśli nie maja Państwo kontaktu z lekarzem specjalista, prosze pilnie skontaktować sie z lekarzem pierwszego kontaktu, ktory po ocenie stanu klinicznego wskaże dalsze postepowanie. Pozdrawiam