Osłabienie i gorsze wyniki krwi i moczu a białaczka

czy jak ktoś się super czuje,a ma trochę wyniki krwi i moczu odbiegające od normy(w POLSCE te normy są bardzo wyśrubowane)powinien od razu podejmować specjalistyczne np.dializy czy białaczki

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Nieprawidłowe wyniki badań wymagają konsultacji lekarskiej. Lekarz w oparciu o dane uzyskane z wywiadu i badań zaleci dalsze właściwe postępowanie. Pozdrawiam.