Osłabienie i podwójne widzenie po zażyciu leków Doreta i Tolperis

Witam.Właśnie wróciłam z sanatorium gdzie miałam zabieg interdyn na L-S oraz okłady borowinowe.Trzy dni po przyjeździe do domu doznałam nagłego bólu w tym miejscu tzn nagle mi cos przeskoczyło.Z ledwościa doszłam do lekarza ,który przepisał mi leki Doreta75/650 oraz Tolperis Vp.Po zażyciu tych leków strasznie źle poczułam tzn poty, słabość podwójne widzenie ogólnie masakra przespałam od godz.13.30 do 7.30 nastepnego dnia.Ból minimalnie sie zmniejszył ale boje sie tych tabletek.Co robić?Grazyna
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.
Opisane objawy mogą wynikać z działań niepożądanych zarówno Tolperisu jak i zawartego w Dorecie tramadolu. Radziłabym powstrzymać się od przyjmowanie tych leków i ponownie udać się do lekarza który przepisze Pani inne preparatu. Do tego czasu proszę wspomagać się ogólnie dostępnymi lekami przeciwbólowymi (ibuprom, paracetamol, metamizol).