Osłabienie i problemy z wagą a badanie TSH

tsh 0,005 nie chudne reszta objawów pasuje ,najbardziej dokucza mi ogólne osłabienie czekam na wizyte u endokrynologa /4miesiące termin wizyty/wyniki zrobiłam wczoraj ,sama poszłam na badanie tsh,lekarz mnie nie kierował

Proszę w miarę możliwości jak najszybciej skontaktować się z endokrynologiem. Warto oznaczyć stężenie fT3 i fT4 przed wizytą, tak, aby można było precyzyjnie dobrać dawki leków.

Z poważaniem,

Marek Derkacz