Osłabienie i senność po syropie Acodin i Calcium oraz Forcid u dziecka

Witam moja córka ma 3 latka i wczoraj będąc na konsultacji lekarskiej został jej przepisany syrop Acodin i Calcium oraz Forcid 312 w dawce 3X 1tabl rozpuszczona w wodzie. Córka lek ten (Forcid312) otrzymuje od wczoraj przyjęła 3 tabl. Dzisiaj zauważyłam że jest osłabiona i jakby śpiąca, co wcześniej nie miało miejsca. Dlatego chciałabym dowiedzieć się czy powinnam jej nadal podawać ten lek

Szanowna Pani

Czemu dziecko musi dostawać antybiotyk?? Jaka to infekcja co powiedział lekarz?? Wirusowe?? Była gorączka??

Forcid aż takich działań nie ma ewentualnie może trochę osłabiac siły.....senność powoduje acodin. Ewidentnie.

Proszę iść z dzieckiem ponownie do lekarza niech powie co mu jest, jaka to infekcja?? Wirusowa gardła???? Wtedy żaden z tych leków nie jest potrzebny dzieco pewnie samo z tego wyjdzie....