Osłabienie, kaszel i czerwone plamy na skórze

Dzień Dobry. Mam pytanie jakiej choroby są to objawy. W czwartek byłem osłabiony. W piątek pojawił się kaszel oraz czerwone plamy na skórze. W okolicach żeber i pach. Dziś w sobotę. Plamy objęły cały brzuch wewnętrzną strone przedramion kark i pachwiny. Kaszel jest bardziej intensywny. Nie mam bólu migdalow ani gardła nie mam gorączki.duże osłabienie. Takie coś łapie średnio 2 razy w roku

Witam. Opisane objawy mogą być wynikiem reakcji organizmu na antygeny pewnych wirusów. Niektóre osoby właśnie w taki sposób mogą reagować na infekcje. Warto jednak aby zmiany ocenił lekarz w bezpośrednim badaniu.