Osłabienie po tabletkach antykoncepcyjnych
Witam. Kilka dni temu miałam wykonane badanie USG, które wykazało, że na lewym jajniku mam torbiel o wymiarach 24x49mm. Teraz mam zażywać tabletki antykoncepcyjne Jeanine. Niestety podczas ich zażywani jest mi niedobrze i słabo. Mam w związku z tym takie pytanie - czy skonsultować to jeszcze z innym ginekologiem? I czy jest jeszcze inny sposób na pozbycie się tego? Bo mam już dosyć tych tabletek.

KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu
Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją
Witam! Torbiele na jajnikach można leczyć również operacyjnie. Jednak zdecydowanie lepszym i mniej inwazyjnym pomysłem wydaje się być doustna terapia hormonalna. Myślę że w Pani sytuacji warto zamienić dotychczas stosowany preparat na inny, lepiej tolerowany.