Osłabienie po usunięciu węzła szyjnego

moja 15l corka jest po usunieciu wiezla szyjnego. diagnoza_ziarniniakowezapalenie wiezla chłonnego i diagnostyka roznicowa m.i. choroba odzwieca kociego pazura. corka ma w szyi jeszcze 14 wiezlow wty na krtani. z onkologji wyszlysmy 26 października od tamtej pory corka chodzi tylko w poniedziałek i wtorek w pozostale dni jest oslabina ma zawroty glowy i boli ja brzuch jest blada. nie wiem jak pomuc corce. na zalecenia z onkologji czekamy corka jest bez lekarstw

W takim wypadku niestety, ale trzeba poczekać na kompletny wynik badań diagnostycznych (diagnostyka różnicowa) - czy to nie jest rzeczywiście efekt choroby odzwierzęcej. Wtedy będzie można zastosować leczenie celowane. Proszę spokojnie czekać na zlecenia z onkologii, a w chwili obecnej pozostaje tylko leczenie zachowawcze np. przeciwbólowe, rozkurczowe, dieta bogatowitaminowa i bogatobiałkowa.