Osłabienie wzwodu podczas stosunku u 20-latka

Witam. Mam 20 lat i mam dosyć dziwny (tak mi się wydaje) problem. Mianowicie podczas wzwodu mój penis nie jest tak twardy jak kiedyś. Powiększa się, chodź nie do swoich maksymalnych rozmiarów i nie jest podniesiony do góry, lecz jest uniesiony niewiele więcej niż w stanie spoczynku. Czy jest to jakaś anomalia? Dodam że orgazm (wytrysk) następuje bez zarzutów. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Witaj!

Proszę zgłosić się do seksuologa celem osobistego omówienia przyczyn , ponieważ mogą być rożne . Zaburzenia wzwodu mogą pojawiać się w każdym wieku i nie muszą łączyć się z problemami z wytryskiem.
Pozdrawiam