Osłabione czucie na powierzchni skóry

Mam problem mianowicie dziwnym trafem akurat w miejscu gdzie noszę telefon(obszar kieszeni) na nazwijmy kawałku powierzchni skóry mam osłabione czucie. Poczułem to w niedziele po południu. Od tamtej pory to nie zmieniło się. Jest to dosyć dziwne uczucie. Słabo odczuwam dotyk czy temperaturę wody gdy np. Myłem się lub polewałem wodą to miejsce. Jest to uczucie podobne jakbym cały czas miał zdrętwiałe udo a właściwie jego część. Co to może być i od czego to się stało?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zaburzeniami unerwienia skóry. Wskazana jest wizyta u specjalisty neurologa celem diagnostyki i leczenia.