Osłabione uda i zaburzenia równowagi

Witam moj problem jest taki : od jakiegos czasu mam problem z udami sa takie oslabione i mam zaburzenia rownowagi chcialem tez dodac ze codziennie przy skrecie czuje bol w okolicy ledzwiowej i odcinku piersiowym (lekka skolioza) oraz poczatkowe zmiany zwyrodnieniowe oraz przy skrecie szyji odczuwam takze bol .Mniewam problemu z koordynacja ruchowa czuje sie jak pijany .Mialem MRI bo lekarze podejrzewali SM ale wykazalo niedokrwienie i 3 ogniska zapalne .Prosze o porade,pozdrawiam i dziekuje:)

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy są niecharakterystyczne, co oznacza, że nie ma takiej możliwości, by tylko na tej podstawie postawić jakąkolwiek diagnozę. Z opisu wynika jednak, że konsultował się Pan neurologicznie oraz miał Pan przeprowadzoną diagnostykę obrazową. Sugeruję zatem postępować wg zaleceń lekarza prowadzącego.