Ospałość a obniżony poziom glukozy we krwi

Dobry wieczór.Dzisiaj odebrałam wynik kortyzolu z krwi i wyszedł 23,23 .Z tego co widzę z normy to jest podwyższony co to oznacza.Zrobiłam go prywatnie bo mam spadki glukozy we krwi nawet 56,jestem ciągle ospała jak również dużo jem,a na wadze nie przybywa. Do jakiego lekarza mam się udać.BARDZO PROSZĘ O POMOC I ODPOWIEDŹ.

Witam. Poziom kortyzolu jest parametrem labilnym - zmienia się w zależności od warunków w jakim znajduje się organzim, podwyższa się w odpowiedzi na stres, zakażęnia idt. - nieznacznie podwyższony poziom nie oznacza więc jeszcze że jest Pani chora. Diagnostyką i leczeniem zaburzeń wydzielania wewnętrznego zajmują się endokrynolodzy w związku z czym sugeruję kosnultację z odpowiednim specjalistą.