Osteotomia palucha u 50-letniej osoby

Witam.Dostalem od lekarza ortopedy skierowanie na osteotomie palucha lewego.Ale mam sklonnosc do zakrzepicy nog.Ostatni raz mialem3lata temu i nadal jest nie wyleczona lewa noga Doktor angiologi mowila ze nie bedzie lepiej.

Lek. Katarzyna Szymczak

Ciężko ocenić sytuację nie badając Pana oraz nie mając wglądu do dokumentacji.
Pozdrawiam