Ostra ataksja móżdżkowa, mononukleoza, szkarlatyna u dziecka

Witam i proszę o pomoc. Moja córka ma 3 latka i 9 m-cy, przeszła takie choroby jak : ostra ataksja móżdżkowa, mononukleoza, szkarlatyna. Od jakiegoś czasu narzeka na ból nóżek, budzi się z płaczem, przebiera nóżkami, trze nóżka o nóżkę, a przy tym narzeka też na główkę, że ją boli. Co może być przyczyną tych objawów? Bardzo proszę o pomoc. Mama Natalki.

Witam. Przyczyną opisanych objawów mogą być między innymi infekcje, schorzenia neurologiczne czy nasilony stres. Proszę skonsultować się z pediatrą który przeprowadzi bezpośrednie badanie dziecka.