Ostra nerwica a leki na uspokojenie

Witam serdecznie, moim problemem jest raczej ostra nerwica, moja nerwica polega na dusznościach, bólu w klatce piersiowej lub kręgosłupie, zażywałem różne leki po nie których czułem się niczym zombie, nie mogłem prowadzić samochodu, nie mogłem współżyć z dziewczyną ponieważ przez lek nie miałem orgazmu, obecnie biorę hydroksyzynę 10mg lecz już lek mi nie pomaga, nie wiem za bardzo co robię dodam iż mam astmę lecz prawidłowo leczoną, co mogę robić aby wyleczyć nerwicę ?, jakie leki na uspokojenie

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza