Ostre i kłujące bóle w kostce po zewnętrznej stronie

Witam.Wczoraj jezdziłam na rowerze i nie wiem czy to ma jakis związek ale dzisiaj dostałam ostrych ,kłujacych bólów w kostce po zewnetrznej stronie.Zaraz pod tą wystającą kostką.Ból nie daje nawet stanąc na stope,jakby mnie kłuli jakims grubym szpikulcem. Pare lat temu od czasu do czasu łapał mnie taki ból i to przechodziło.Teraz znowu jest.Co to może byc?Jakis misien,sciegno?Czy to samo przejdzie?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. proponuję udać się do lekarza ortopedy, po badaniu będzie można konieczność dalszej diagnostyki.