Ostre nieżytowe zapalenie wyrostka

Witam. 30 pazdziernika 2015r.mialam laparoskopowe wyciecie wyrostka robaczkowego. Hist-pat ostre proste niezytowe zapalenie wyrostka. Bo czym az do dzis miewal bole w prawym dole. Tam gdzie mam slad po wyrostku. Wykryto u mnie poczatek zakazenia Yersinia.I podejrzenie Crohna z wycinkow z kolonoskopi-blona sluzowa katnicy z niewielkim naciekiem zapalnym z pojedyncza szczelinowata nadzerka, z odsunieciem podatawy krypt muscularis (cos tam) bralam Taravid, Xifaxan i dalej boli.W okolicy pepka tez.

Radzę w tej sprawie udać się na bezpośrednią konsultację do gastroenterologa. Jeśli podejrzenie choroby Leśniowskiego-Crohna potwierdzi się (specjalistyczne badania krwi, kontrolna kolonoskopia) to potrzebne jest włączenie odpowiedniego leczenia farmakologicznego, gdyż dolegliwości właśnie mogą być związane z zapaleniem jelita grubego. O wszystkim zadecyduje gastroenterolog po bezpośrednim badaniu.