Ostre zapalenie gardła, pleśniawka, jęczmień oka

Jestem osoba która żadko choruje.przeziebienia i antybiotyki to nie moja historia.pracuje jako asystentka dentystyczna.w listopadzie 2013 zakulam sie igła po pacjencie.mialam zrobione badania krwi pod kątem HIV i wirusa opryszczki+szczepionkę przypominająca na WZW B.i od tego sie zaczęło.w grudniu ostre septyczne zapalenie gardła, w styczniu to samo, plesniawka języka,jęczmień oka a teraz drugie w przeciągu 4 tyg zapalenie pęcherza. Co robić ?Ciagle jestem zmęczona. Nie poznaje samej siebie.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zdecydowanie warto ponowić badania wirusologiczne w kierunku HIV, WZW t. B i C. Sugeruję zatem konsultację ze specjalistą chorób zakaźnych.