Ostre zapalenie pęcherza a stosunek w dni płodne

Witam.Ostatnio lekarz zdiagnozowal u mnie ostre zapalenie pęcherza(juz przeszło)i w dzien nie płodny (tak wyliczylam-6 dni przez dniem w którym powinien być okres,wiec chyba dobrze) z moim chłopakiem uprawialam seks. Nie do końca seks, były to 3-4 "wejścia" raz rano raz wieczorem. Spóźnia mi się okres. Chce wiedzieć juz czy jest szansa ze to ciąża czy raczej to przez wcześniejsze zapalenie. Nie czuję wgl objaw zbliżającego się okresu. Od "stosunku " minęło 6 dni. Pozdrawiam

Witam. Ciąża w tym przypadku jest mało prawdopodobna dla pewności proponuje jednak wykonać test na oko o 14 dni od stosunku.