Ostroga piętowa oraz problemy ze ścięgnami

Czy ostroga piętowa /zdiagnozowana ok 15 lat temu,ból sam minął i nie dawał specjalnych dolegliwości/,może być przyczyną kłopotów ze ścięgnami w tej stopie,oraz płaskostopiu nabytemu,poprzecznemu. Kłopoty ze ścięgnami zaczęły się też od kilkakrotnego złego stąpania/pociągnięcie mnie przez psa/ te wszystkie przypadki jakie wymieniłam są potwierdzone RTG i diagnozą lekarską.Rok temu brałam przez 3 m-ce "Cignon na ścięgna"pomogło.i teraz złe stąpnięcie i problem ze ścięgnami,i znowu biorę Cignon.

Witam. Ostroga pietowa jak najbardziej może być przyczyną problemów ze sciegnami. Konieczna jest konsultacja ortopedy.