Ostropest plamisty a wspomaganie wątroby

W jakiej formie brać OSTROPEST PLAMISTY. Jest to jakieś znacznie czy tabletki czy zioła?Czy naprawdę obniża AST, ALT i GGT i stężenie bilirubiny.Czy to mażliwe by 1 lek miał tak dużo możliwości wspomagania wątroby?Biorę też Essensal czy w taki razie mogę też brać Ostropest plamisty?Proszę o odp nie ma żadnych probremu by brał takim systemem?Pozdrawiam Piotr

Możliwe, zawiera sylimarynę (jak np. lek sylimarol). Najlepiej świeżo mielony w młynku - 3x dziennie po łyżeczce. Jeśli się Panu nie chce, to można zażywać sylimarol.