Ostry ból głowy i drętwienie

Mam 21 lat. Od jakiegoś czasu dokucza mi ostry ból głowy. Zazwyczaj jest to tylna tylna część. Czasem czuję drętwienie właśnie tylnej cześci głowy. Mam arytmię i tętniaka przegrody międzyprzedsionkowej. Czekam na wizytę u neurologa. Jednak bardzo się niepokoję.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

często bóle głowy mają podłoże w stresie. Proszę udać się do neurologa zgodnie z terminem aby rozwiał wszystkie wątpliwości.

Pozdrawiam.