Co może oznaczać ból mięśni, głowy, stawów i drętwienie kończyn?

Witam, Od jakiegoś czasu czuje się źle! Bolą mnie stawy i mięśnie,dokucza mi drętwienie kończyn. TSH 1.98 badania parathormon 55.80. Jestem po przebytej Anemii żelazo 77 ferrytyny 9, wapń zjonizowany 1. Witamina D3 - 11. Naprawdę od jakiegoś czasu czuje się fatalnie, wręcz tragicznie. Nic mnie nie cieszy. Głowa mnie boli cały czas oraz często miewam biegunki. Zapisałam się do psychologa na TBP ale do końca nie wiem czy to ma podłoże psychiczne czy to po prostu jakieś niedobory. Bardzo proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można zalecić dalsze postępowanie