Drętwienie i mrowienie kończyn, mimowolne skurcze, pulsacyjne ruchy mięśni oraz napięcie i osłabienie mięśni
Od jakiegoś czasu mam dziwne objawy neurologiczne - drętwienie i mrowienie kończyn, skurcze i mimowolne, pulsacyjne ruchy mięśni, napięcie i osłabienie mięśni. Wykluczono SM (na podstawie badania MR i potencjałów), więc zrobiłam próbę tężyczkową - wynik dodatni. Teraz jestem na etapie badań krwi - magnez, wapń i jony wapnia, parathormon. Wszystkie wyniki są w normie. Do jakiego lekarza powinnam się wobec tego udać i jakie badania wykonać? Dodam tylko, że pani neurolog odesłała mnie z kwitkiem.

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Sugeruję udać się do lekarza rodzinnego lub innego neurologa.
Pozdrawiam.