Zawroty głowy, bóle stawów i mięśni oraz drętwienie kończyn
witam mam dziwne objawy zawroty bół stawów i mięsni osłabione mięśnie ból pleców drętwienie kończyn zwłaszcza rąk ciapki w lewym oku dodam głowa czysta miałam rezonans głowy badanie emg wykazało przewlekłe uszkodzenie wszystkich miesni brzusznych łącznie z rękoma co mam dalej robic lekarze niereagują na moje dolegliwości a mi coraz gorzej się funkcjonuje wciąż osłabiona chodze i zawroty duże zasłabnięcia

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji konieczna będzie wizyta u specjalisty ortopedy. Na podstawie aktualnego stanu klinicznego oraz wyników badań dodatkowych zostanie wdrożone odpowiednie leczenie.