Ostry ból nad pośladkiem

Witam, od dawna pojawia sie u mnie ostry ból po prawej stronie nad pośladkiem uniemożliwiający poruszanie się. Ból pojawia się po schylaniu się, podnoszeniu czegoś. Ogólnie wtedy gdy przestane się ruszać przestane pracować wtedy mała przerwa doprowadz do tego że nie mogę stanąć na prawej nodze potrzebuje sie podtrzymywać i nie ustaje ratunkiem jest plaster wygrzewający ale to chwilowo. Jak temu zaradzić??

Aleksander Ropielewski

Trudno mi jednoznacznie bez przeprowadzenia badania i wykonania ewentualnych badań dodatkowych stwierdzić przyczynę Pani dolegliwości. Może ona wynikać z zapalenia kaletki kulszowej. Sugeruję kontakt z ortopedą.