Ostry i przewlekły ból żołądka

Witam prosze o pomoc , byłam na gastroskopi z pwodu bólu żoładka poniewaz usg nic nei wykazało natomiast gastroskopia wykazała dyspepsje czynnosciowa leki z początku dzialyły ale niestety musisąłm znowu isc do gastrologa który przpeisał inne leki ale bol nadal jest przewlekly i od kilku dni ostry . Bardoz proszę o pomoc co mam dalej robić . Pozdrawiam

Magdalena StusiĹska

Poza lekami na taki ból brzucha mogą pomagać różne domowe sposoby (mleko, cytryna). Stres może być także czynnikiem wyzwalającym ból.