Ostry ból brzucha w okolicy pępka i wzdęcia

Dzień dobry, Mam problem, dot. brzucha, utrzymuje się już 2 lata i jest coraz bardziej dokuczliwy Objawy: ostry ból brzucha w okolicy pępka, wzdęcia cały czas i wypróżnianie raz/tydz. 2 lata temu stwierdzono po gastroskopii wrzody na dwunastnicy, 2 mies. temu robiłam usg brzucha, które nic nie wykazało. Lekarz ginekolog stwierdził, że wszystko ok. Dieta nie pomaga, jedynie silne leki przeciwbólowe. proszę o pomoc jakie badania należy wykonać oraz co to za objawy i jak mogę ulżyć sobie. Dziękuję.
KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu

Badania krwi - glukoza

Badanie glukozy we krwi jest bardzo ważne. Glukoza jest węglowodanem należącym do cukrów prostych i podstawowym związkiem energetycznym w naszym organizmie. Jej niedobór i nadmiar są szkodliwe dla naszego zdrowia. Sprawdź czy twoje wyniki są prawidłowe.

Być może to nawrót choroby wrzodowej czego na pewno nie można rozpoznać w badaniu USG, więc na pewno należałoby wykonać kontrolną gastroskopię. Myślę, że dopiero po wykonaniu gastroskopii, po wyniku badania zadecydować o dalszym sposobie postępowania. Proszę w tej sprawie udać się bezpośrednio do swojego lekarza rodzinnego.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty