Palący ból brzucha powyżej pępka

Jakiś czas temu dopadł mnie ból brzucha palący powyżej pępka, ból wzmagał się po jedzeniu, doszło do tego gazy, wzdęcie. Lekarz stwierdził wrzody i przepisał leki, niby pomogło do czasu gdy zobaczyłem, że podobne objawy daje rak trzustki, doszły silne bóle brzucha, drżenie rąk, biegunka i nudności, usg i krew wyszły ok, lekarz odsyła mnie do psychiatry. Strasznie się boję raka, w ciągu ostatnich 3 mc schudłem z 104 do 95kg ( chudnę od czasu założenie aparatu na zęby {hassa}) Proszę o rady.

Taka redukcja wagi ciała jest chyba pożądana ? USG brzucha jest bardzo dobrym badaniem, które może wykluczyć guzy trzustki. Dla pana spokoju można powtórzyć badanie za ok 2 miesiące. Możliwe, że niektóre pana dolegliwości wynikają z przewrażliwienia. Oczywiście nadmierna utrata wagi ciała nie jest pożądana i jeśli taka będzie występowała to należy dalej się diagnozować, nie w kierunku raka, ale innych schorzeń.
Pozdrawiam