Utrata wagi ciała, brak apetytu, ból z lewej strony brzucha

żona lat:55 utrata wagi ciała brak apetytu ból z lewej strony brzucha (okolice łokcia) ciemny mocz ,rok temu przeszła żółtaczkę operowana w Katowicach - Ligocie podejrzenie raka trzustki -narośl na trzustce -badanie patomorfologiczne:nie znaleziono ognisk nowotworowych.Czy po rocznym okresie mogły utworzyć się ogniska nowotworowe????

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest określić dokładną odpowiedź na Pana pytanie. konieczne jest wykonanie badania lekarskiego. Proszę udać się do swojego lekarza. Po badaniu będzie można określić konieczność dodatkowych badań.