Ból brzucha pod żebrami i utrata wagi

Od 1,5 roku boli mnie brzuch pod żebrami przeważnie po prawej stronie. Najczęściej gdy zjem coś tłustego, ciężkostrawnego lub po wysiłku. Ból zaczął się, kiedy po długiej przerwie od ćwiczeń pojechałam na zawody. rok temu miałam USG lecz nic nie wykazało, 0,5 roku temu - badania krwi i również wszystko w porządku. Ostatnio zauważyłam, że trochę schudłam, mimo że się nie odchudzałam. Proszę o odpowiedź, jakie badania należy zrobić żeby cokolwiek wyszło, możliwe że byłoby to związane z trzustką?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc określić prawdopodobną przyczynę, oraz określić najbardziej odpowiedni rodzaj badań konieczne jest przeprowadzenie dokładnego wywiadu medycznego oraz badania lekarskiego. Proszę w pierwszej kolejności zgłosić się do swojego lekarza POZ/rodzinnego.