Ból brzucha nad pępkiem przed wizytą w WC

Witam Od jakiegoś czasu zauważyłam że ok 10 min przed pójściem do WC mam ból brzucha z lewej strony tak mniej więcej troszkę ponad pępkiem . kiedy już oddam stolec jest już ok . Uważam że to nie jest normalne tym bardziej że teraz doszedł ból po zjedzeniu lub piciu chyba żołądka ... i po lewej stronie pod żebrami ,do tego czasami towarzyszą czasami mdłości .to wszystko trwa ok 2 mieś . Tak z głupoty pyt ginekologa na wizycie czy to coś nie tak i kazał mi zrobić badania trzustki .....

Renata GrzechociĹska

Sugeruję udać się do lekarza rodzinnego, który pokieruje dalszą diagnostyką. Wskazane jest wykonanie morfologii i badanie AST, ALT, amylazy, proponuję również wykonać USG jamy brzusznej i w związku z bólem żołądka gastroskopii.