Otarcia na penisie po stosunku

witam serdecznie, na penisie mojego chłopaka po stosunku seksualnym co jakiś czas pojawiają się otarcia oraz czerwone kropki na żołądzi; boli go to, strasznie swędzi i na jakiś czas musimy zaniechać sexu; jeszcze w tym miesiącu byłam u ginekologa i stwierdził, że ze mną jest wszystko w porządku; słyszałam, że na płytsze otarcia pomaga Tormentiol, czy to prawda ? nie chciałabym kochać się z nim myśląc, że sprawia mu to ból; używaliśmy żeli intymnych ale na nic się zdały; liczę na radę i pomoc;

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Powstawanie zmian może być spowodowane brakiem odpowiedniego nawilżenia. Jeśli dolegliwości nie ustąpią po zastosowaniu lubrykantu to konieczna będzie wizyta u dermatologa.