Otarcia pomiędzy pośladkami

Dzień Dobry. Mój problem polega na tym że gdy wyjdę na spacer nawet krótki a nawet gdy jestem dłużej w ruchu wykonując prace na podwórku "zaciera mi się tyłek" a konkretnie piecze mnie i swędzi pomiędzy pośladkami, zdarza mi się to bardzo często, zazwyczaj przechodzi po około 2 dniach. Nie wiem czy akurat to pomaga ale używam zasypki lub smaruję maścią latikort. Czym to może być spowodowane?

Zazwyczaj takie objawy występują u osób otyłych i cukrzyków. Możliwe są tez inne przyczyny, ale z tak krótkiego opisu nie można dokładnie tego stwierdzić. Trzeba pokazać to dermatologowi, najlepiej wtedy, gdy zmiany są w najgorszym stanie.