Otępienie a bóle z tyłu głowy

Witam od dwoch miesiecy jestem otępiona,mam dziwny bol z tylu głowy,czuje nagle silne zmeczenie,jakbym byla pijana. A pisk w glowie jest nie do wytrzymania. Laryngolog nic nie stwierdzil,ekg wporzadku. Bylam u neurologa Pani doktor nic nie stwiedziła,przepisala tabletki ktore nic nie pomogly.Mialam przyjsc na kontrole jak dolegliwosci nie ustapia,ale teraz sie okazalo,ze jestem w ciazy. Pani dr neurolog powiedziala,ze juz teraz nic nie poradzi. Boje się ze moge miec guza,nie wiem co mam robic

Witaminy w ciąży

Skoro neurologicznie w normie; to myslę, że Pani objawy mogą być związane z ciążą
Ważne badania kontrolne krwi, zdrowy tryb życia i relaks, małe lekkie posiłki i płyny
kontrola u Ginekologa
Pozdrawiam