Otępienie i nudności po przebudzeniu

Witam! Od ok 2 lat mam objawy (które znacznie się nasilają) tj. po przebudzeniu czuję się ''nieprzytomna'' , otępiała,mam nudności (silnie czuję wszystkie zapachy) problemy z koncentracją, z równowagą, często agresywna. Po ok 2 godz ten stan mija. W ciągu dnia natomiast mam poczucie "odrealnienia", lęki, bóle głowy punktowe oraz skroniowe(prawa str. z tyłu głowy)towarzyszą temu częste zawroty głowy i silne osłabienie, stan podgorączkowy którego nie mogę "zbić". Często mi zimno i mam dreszcze.

Witam, doradzam konsultacje z lekarzem POZ, który zleci konieczne badania oraz z lekarzem psychiatra i psychologiem w celu omówienia dokładnie swojej sytuacji i uzyskania pomocy, nie ma możliwości w prawidłowy sposób udzielić Pani pomocy na forum. Pozdrawiam serdecznie, zachęcając do wizyty u psychologa i lekarza.