Nudności i bóle żołądka na tle nerwowym

mam na tle newowym nudności bóle żołądka przeszłam badania gfastroskopie kolanoskopię brak łaknienia jak rozwiązać problem? zauważyłam pogroszenie koncentracji otepienie i gdy chodzę po mieście nie moge utrzymac równowagi ,brak pamięci i hiperprolaktynemie czynnościwą Czy leki depresyjne pogorszą mój stan i zwieksza poziom prolaktyny?. Jak mam sobie pomóc?

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Witam Panią. Opisywane przez Panią objawy mogą wynikać z silnego stresu lub/i przeżycia sytuacji traumatycznej. Stres może upośledzać naszą uwagę przez co mogą pojawiać się również problemy z pamięcią. Nudności, bóle żołądka i brak łaknienia to możliwe kolejne konsekwencje silnego i/lub utrzymującego się zbyt długo stresu. Jeśli wyniki badań fizykalnych są w normie oznaczałoby to, że źródeł Pani dolegliwości należy szukać po stronie psychologicznej. Proszę nie sięgać po leki "depresyjne" na własną rękę. Doradzam poszukanie w Pani mieście psychologa specjalizującego się w pracy nad technikami obniżającymi stres. Jeśli doświadczyła Pani traumy (sytuacji, którą przeżyła Pani jako zagrażającą) to może być niezbędny specjalista pracy z objawami traumy. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/